ویدیو آموزشی فلزیاب

نحوه کار دستگاه فلزیاب

نحوه کار دستگاه فلزیاب

نحوه کار دستگاه فلزیاب

دستگاه فلزیاب راسر شرکت ماکرو دارای تنظیماتی برای گنج یابی و فلزیابی می باشد شما در این ویدیو می توانید نحوه کار دستگاه فلزیاب ببینید.

شما در این ویدئو آموزش کامل کار با دستگاه فلزیاب ریسر شرکت ماکرو، اجزاء فلزیاب را فرا می گیرید. بعد از تماشای ویدئو جهت مواجه با هر مشکل و یا سوال و یا هر گونه مشاوره با کارشناسان ما در تماس باشد. ۰۹۹۰۳۷۸۴۹۸۸
نحوه کار دستگاه فلزیاب
دستگاه فلزیاب ریسر

شرکت فلزیاب پیشرو با فروش فلزیاب تصویری فلزیاب تصویری اندروید طلایاب گنج یاب انواع دستگاه های طلایاب و فلزیاب حرفه ای دستگاه های فلزیاب اصل دستگاه گنج یاب فلزیاب ۲۰۱۸ جدیدترین دستگاه های فلزیاب و طلایاب بهترین دستگاه های فلزیاب و… در خدمت مشتریان عزیز میباشد.

فلزیاب پیشرو تنها شرکت موفق در زمینه فروش دستگاه های فلزیاب ۰۹۹۰۳۷۸۴۹۸۸

افزودن دیدگاه

برای درج دیدگاه کلیک کنید

*

code

فلزیاب

اولین استفاده از فلزیاب ها در فرانسه که به اکتشافات باستان شناسی منجر شد، در سال 1958 رخ داد: افرادی که در شهر گریینوورت لیس هاورن کورت زندگی می کردند که از بمب های جنگ جهانی اول به دنبال مس بودند با گنجینه نقره ای رومی یافتند. قانون فرانسه بر روی تشخیص فلز مبهم است، زیرا تنها به هدف دنبال شده توسط کاربر از یک فلزیاب اشاره دارد. اولین قانون برای تنظیم استفاده از فلزیاب قانون 89-900 از 18 دسامبر 1989 بود. این آخرین بدون تغییر در ماده L 542-1 کد میراث، که بیان می کند “هیچ شخص ممکن نیست با استفاده از تجهیزات برای تشخیص اشیاء فلزی، برای اهداف تحقیقاتی و آثار تاریخی، تاریخ، هنر و باستان شناسی، بدون داشتن مجوز اداری که براساس معیار متقاضی و ماهیت و روش تحقیق صادر شده است، استفاده شود.

فلزیاب پیشرو